Складіть і запишіть два речення з прямою мовою про народні звичаї, обряди, вірування. Назвіть дієслова, з допомогою яких ви ввели пряму мову.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Народні звичаї для мене- моя домівка. А що для тебе значить народні звічаї?"- запитав Петрик. "Для мене- звичаї які я виконую протягом життя"- сказав Миколка.