Складiть i запишiть мiнi-твiр (5-7 речень) на тему меньше Нам треба берегти наш дiм- Землю больше , використавши поданi сполучення слiв i словоформи. Найпрекраснiша планета, земляни зрозумiли-таки, будь-якi заходи, спробуйте ж...

Складiть i запишiть мiнi-твiр (5-7 речень) на тему <Нам треба берегти наш дiм- Землю>, використавши поданi сполучення слiв i словоформи. Найпрекраснiша планета, земляни зрозумiли-таки, будь-якi заходи, спробуйте ж бо змiнити ситуацiю, чималi зусилля, починати щонайшвидше, хай цвiте
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наша планета Земля - наш дім, якимй ми маємо оберігати.  Наша найпрекрасніша Земля потерпає зараз нелегкі часи.І земляни зрозуміли-таки це.На жаль, ресурси нашої планети не безкінечні, вони вичерпні,але потрібно шукати альтернативу їм, застосовуючи будь-які заходи для цього. Екологи та інші науковці застосовують чималі зусилля, аби покращити чи змінити ситуацію вщент, і ми маємо починати робити з ними це щонайшвидше.Спробуйте ж бо змінити ситуацію,хай цвіте наша Земля!