Складіть і запишіть міні- твір на тему " моя улюблена музика" (5-7 речень) ,використов

Складіть і запишіть міні- твір на тему " моя улюблена музика" (5-7 речень) ,використовуючи слова з орфограмою " написання -н- , -нн- "
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ:Складно однозначно сказати, яка музика мені ближче всьго. Адже, з одного боку, вибір залежить від настрою, а з іншої, музика часом сама творить настрій, проникаючи в душу й перевертаючи все в ній. Для серйозних і врочистих моментів гарна класика, особливо твори Іоганна Баха. Вони непорушні й у той же час мінливі, урочисті й потрясающи. Вони описують хід часу й скороминущість моменту. Для фонової музики або ліричного настрою я б вибрала рок-балади, що стали класикою цього жанру. Вони присвячені вічній і мінливій темі – любові.