Складіть і запишіть невеликий твір-опис (5-7) речень на тему Чекає дощ зірватися щомиті. Будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні небо таке насуплене, як бабуся Ірина в той день, коли я розбила її улюблену вазу. Вона цілий день мене заспокоювала і казала, що все добре, а сама ходила засмучена. Так і небо, ніби лякало своїм виглядом усе навколо. Хмари повільно, але впевнено затягували обрій. З кожною хвилиною ставало все темніше і темніше. І ця тиша... ця пронизлива тиша врізалась у вуха. І ось запахло дощем, цей запах був чудовий , здавалося, що до нього можна було доторкнутись, попробувати на смак такий він був густий і освіжаючий водночас. Нарешті впали перші важкі краплини дощу! Земля жадібно вибрала цей нектар, що падав прямісінько з неба.