Складіть і запишіть по два речення із словами зраділа , зблідла так , щоб у першому реченні слово було дієприкметником , а в другому - особовим дієсловом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До хати ввійшла зраділа сестра. Сестра зраділа, коли мама купила їй нову сукню. Зблідла дитина стояла посеред дороги. Дитина зблідла, коли в темряві розгледіла щось страшне.