Складіть і запишіть речення за поданими схемами: 1 означення підмет присудок,діє?

Складіть і запишіть речення за поданими схемами: 1 означення підмет присудок,діє??рислівниковий зворот 2 дієприслівниковий зворот ,присудок підмет,підмет. 3підмет присудок,дієприслівниковий зворот , додаток
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Маленький хлопчик плакав,дивлячись на своє розбите коліно. 2.Червоніючи і рясніючи,росли груші та яьлука. 3.Учень читає,вдумуючись у кожне слово, казку.