Складить и запишить речення так , щоб подани слова и словосполучення вступали а)прикладками б)иншимы членамы речення подани слова : Джерело ,украйнська мова,мужнисть ,Украйна ,шляхами Кобзаря ,легенда ,Славутич, червона ка...

Складить и запишить речення так , щоб подани слова и словосполучення вступали а)прикладками б)иншимы членамы речення подани слова : Джерело ,украйнська мова,мужнисть ,Украйна ,шляхами Кобзаря ,легенда ,Славутич, червона калина ,берегиня .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Украiна це похождення рiчки Славутич.Берегинею вважали червону калину. Принимай роботу:-)