Складіть і запишіть речення за поданими схемами. 1) (.):(),(),()і() 2) ...(.),а саме:(),(),()-... . 2) (),(),()-(.)... .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) В лісі багато дерев: дуби, тополя, берези і ялинки. 2) Мені подобаються барви, а саме: червоні, чорні, зелені - вони такі гарні. 3) Червоні, жовті, зелені - листя дуже багато. Надеюсь, что помог Вам