Складіть і запишіть речення за поданими схемами:1. обставина присудок означення підмет.2. означення підмет обставина присудок обставина.3. підмет обставина присудок додаток.

Складіть і запишіть речення за поданими схемами: 1. обставина присудок означення підмет. 2. означення підмет обставина присудок обставина. 3. підмет обставина присудок додаток.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Надворі граються маленькі діти. 2.Найкращі друзі вчора гуляли надворі. 3.Діти на сцені виконували пісню.