Складіть і запишіть речення зі сполучниками й однозвучними з ними сполученнями слів: якщо - як що, якби - як би, зате - за те, проте - про те, щоб - що б, причому - при чому.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо я отримаю 12 балів мама мене похвалить. Зате дівчата швидше освоюють іноземні мови. Якби я булаб відмінником , я була б дуже рада. Причому в мене кращі оцінки. Проте я люблю англ. мову. Моє бажання щоб я мала машину.