Складіть і запишіть реченя відповідно до поданих схем 1) Означеня підмет присудок, дієприслівниковий зворот. 2) Дієприслівниковий зворот, присудок підмет, підмет. 3) Підмет присудок, дієприслівниковий зворот,додаток.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Надворі граються маленькі діти. 2.Найкращі друзі вчора гуляли надворі. 3.Діти на сцені виконували пісню