Складіть і запишіть розповідь меньше я в бібліотеці больше , використавши прислівники тихо, уважно, цікаво, затишно!!! (5-7 речень)

Складіть і запишіть розповідь <я в бібліотеці> , використавши прислівники тихо, уважно, цікаво, затишно!!! (5-7 речень)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли я прийшла до бібліотеки, я побачила дуже багато полиць з книжками.Я підійшла ло однієї з полиць і взяла там книгу * Пригоди Тома Соєра*.Потім я підійшла до бібліотекарши і сказала що я взяла цю книгу.Бібліотекарша дозволила.Я сіла за маленький стілець і почала її читати.Книга була така цікава, що я тихо сиділа і дуже уважно читала цю книгу.Я читала книгу довго.Та увесь час відчувала, як у бібліотеці свіжо й затишно.