Складіть і запишіть з кожним словом по два речення так,щоб в одному випадку подане слово було вставним,а в другому-членом речення 1)Може 2)Видно 3)Правда 4)На щастя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Може він пішов туди?                                                                                                      Виднощо хлопець вже нетий                                                                                           Правда це чи ні але все одно я вірю                                                                           На щастя пройшло все добре