Складіть короткий з трьох-чотирьох пунктів перелік особистих немайнових і майнових прав і обов'язків подружжя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Особисті немайнові права подружжя: 1. право подружжя на материнство та батьківство 2. право подружжя на повагу один до одного 3. обов'язок турбуватися про сім'ю 4. обов'язок матеріально забезпечувати сім'ю Майнові права подружжя: 1. Кожен з подружжя повинен розпоряджатися майном за згодою другого 2. право спільноїсумісної власності 3. обов'язок матеріально забезпечувати сім'ю (можна віднести як до майнових так і немайнових прав) 4. право на розірвання шлюбу