Складіть міні-твір на тему Моя Україна 5-6 речень
Складіть міні-твір на тему Моя Україна
5-6 речень
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Взаимо помощ я тебе ты мне вот твір Україна... Моя рідна країна, земля наших батьків, на якій нам судилося народитися і жити, яка стала для нас Вітчизною.
Велична і трагічна історія моєї України. Здавна численні завойовники приходили на цю прекрасну, багату землю, щоб загарбати її й поневолити український народ.
Народні пісні, думи, перекази донесли до нас правду про давні героїчні і сумні часи, коли славні козаки-запорожці боронили волю народу, священні землі рідної землі.
Гость
моя Україна -це рідний край.де я на родилася чим живу.із ким живеш і для кого