Складіть невеличкий текст у художньому стилі про весну (4-5 речень), використавши стилістично забарвлені слова.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весна -це чудова пора року. Все починаєзеленіти і розквітати. Останні сніги тануть на сонці. Пташки повертаються з теплих країв, збираються великими зграями на бесіду. Пташки повертаються до нас здалеку : оді з них перелітають моря, потрапляють у бурі, потерпають від голоду і часто гинуть , заради того, щоб дістатися на батьківщину. Весна !