Складіть невеликий текст 4-5 речення у художньому стилі використавши стилісТично ?

Складіть невеликий текст 4-5 речення у художньому стилі використавши стилісТично ??абарвленні слова.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дерева Прийшла весна і подарувала деревам сукні. Вишні дісталась біла. Яблуня отримала в подарунок ніжне, схоже з вишнею плаття. Персики вкрились рожевим плащем від дощів. І тільки береза самотньо колише свої зелені коси...