Складіть невеликий усний роздум 3-5 речень розпочавши його ПРИРОДУ ТРЕБА ОХОРОНЯТИ ТОМУ ЩО.....
Ответ(ы) на вопрос:
ПРИРОДУ ТРЕБА ОХОРОНЯТИ ТОМУ ЩО, ми кожен день її бачимо. Так приємно жити в чистоті та порядку, а для цього треба старатись оберігати її. Не треба смітити, плювати у річки, моря, на землю, адже ми в ній живемо.
Природу треба охороняти тому що це наше життя.Чи будемо ми ж існувати якщо не буде свіжості дерев та квітівщо ми будемо робити?Ми повинні захистити природу для наступного покоління.Пророду треба охороняттому що без природи буде знову хаос.