Складіть пдан відповіді на запитання:,,Чому еллінізм вважається особливим періодом в історії стародавнього світу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що в еллінізмі покладено культуру давніх греків.Коли А.Македонський приеднав Македонію до Греції його держава стала елліністичною.Висновок еллінізм це культура,наука,мистецтво давньої греції