Складіть перелік подій з історії Русі кінця Х - першої половини ХІ ст., які ви вважаєте найважливішими. Обґгрунтуйте свій вибор.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правління Святослава в Києві (945-972) , 965 - Святослав розгромив хазарський каганат и знищив його столицю Ітиль . 967 Святослав вів воєнні дії проти Болгарії . (?-1015)- правління Володимира святого в Києві . в 988-989 ввів християнство як державну релігію. 1019 - 1054 правління Ярослава мудрого в Києві. в 1039 була заснована київська митрополія.