Складіть план тексту(10-12 речень) однієї з доповідей про: організацію одноразової допомоги сирітському будинкові ( для шкільних учнівських зборів)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Важливість допомоги (волонтерства) в сучасному житті. Чому допомагати важливо? 2. Сироти- одна з категорій соціально-незахищених людей. Проблеми сиріт в Україні. 3. Сирітський будинок в моєму місті/області. 4. Організація допомоги. В якому вигляді надаватиметься? Привід? Що входитиме в допомогу? 5. Хто може долучитись до цієї доброї справи? Всі школярі моєї школи? 6. Що потрібно зробити, щоб долучитись? 7. Як школярі зможуть дізнатись про організацію допомоги? Яким чином вони будуть проінформовані? 8. Розподілення зон відповідальності. Хто за що відповідає? За створення концепції, за домовленість з адміністрацією сирітського будинку, за залучення волонтерів тощо 9. Коли ця акція (одноразова допомога) буде відбуватись? 10. Чи є ймовірність того, що ця акція буде повторена в цьому році? 11. Чи є в цьому реальна необхідність?