Складіть поширені речення зі словосполученнями, Пароплав Тарас Шевченко. Київський університет "імені Тараса Шевченка".. терміново, будьте ласкаві.
Ответ(ы) на вопрос:
Пароплав "Тарас Шевченко", академік-гравер, Великий Кобзар, читати "Кобзар", Кирило-Мефодіївське братство, художник Сошенко, Київський університет імені Тараса Шевченка