Складить продовження розповиди 4 речення використовуючи запропоновани словосполучення.запишить,пидкреслить прикметнки. Цикави играшки,нови книжки,удячни дити,гарни помичники

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цікаві(прикм) іграшки лежать у мене на коврі  нові(прикм) книжки подарував мені дідусь  вдячні ( прикм)діти подарували квіти вчителям  гарні(прикм) помічники поїхали у деревню до бабусі