Складіть речення 1.Дієприсл.зворот,підмет присудок обставина.2.Підмет,Дієприсл.зворот, присудок додаток обставина.3.Дієприсл.зворот, підмет присудок додаток, додаток означення додаток.4.Означення підмет присудок обставина, Дієп...
Складіть речення 1.Дієприсл.зворот,підмет присудок обставина.2.Підмет,Дієприсл.зворот, присудок додаток обставина.3.Дієприсл.зворот, підмет присудок додаток, додаток означення додаток.4.Означення підмет присудок обставина, Дієприсл.зворот.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Склавши всі речі,ми сиділи тихо.
2. Зимовий вечір, закуривши люльку, розсипав зорі навколо.
3.Підкрадаючись обережно ,сонце осяяло ліси, степи безкраї , гори.
4.Сіре небо затуманіло навкруги,закутавши в хмари блакить.