Складить речення, використаня подани слова як звертання,що стоять на початку,у середини та в кинци Сергий, Батько,друг, козак

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сергію, зроби домашнє завдання, а потім погуляєш із друзями. Якщо хочеш, друже, я можу допомогти. Ну що, козаче, іди спати, бо завтра рано до школи вставати. Можна я завтра буду прибирати в хаті, тату?