Складiть речення використовуючи словосполучення твердий грунт, м'який грунт, твердий характер, м'який характер. Будь ласка допоможiть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У більшості жінок м'який характер. У боксерів велика сила волі та твердий характер. У місцевостях, де часті посухи твердий грунт. У місцевостях, де вологий клімат м'який грунт.