Складіть речення з дієсловами напишу,читатимуть,запам'ятаете,міркувати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я обов'язково напишу відгук про відвідани музею.  Коли батьки читатимуть мого листа я буду відчувати їх радість за мене. Коли ваші батьки подарують вам найбажаніший з дарунків, то ви, напевно, запам'ятаєте цей день. Інколи дуже важливо находячись в повному спокої міркувати про своє майбутнє.