Складіть речення з паронімами,перевіривши їхні значення за словником. 1. Виборний,виборчий. 2.Ділянка,дільниця 3.Особистий,особовий 4.Абонент, абонемент. 5. Ефект, афект. 6. Діалектичний, діалектний. 7. Реальний, реалістичній. ...

Складіть речення з паронімами,перевіривши їхні значення за словником. 1. Виборний,виборчий. 2.Ділянка,дільниця 3.Особистий,особовий 4.Абонент, абонемент. 5. Ефект, афект. 6. Діалектичний, діалектний. 7. Реальний, реалістичній. 8. Оптимістичний, оптимальний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.  Ради депутатів всіх рівнів є виборними органами влади.      В наш виборчий округ входять чотири райони міста.   2. Одна ділянка була виділена під посадку помідорів.      Виборча дільниця була розташована у школі.   3.  Учні внесли свій особистий вклад в прибирання території.      Весь особовий склад військової частини вишикувався на площі.   4. Абонент не може прийняти ваш дзвінок.     Для відвідування басейну я купив місячний абонемент.   5. Ефект від впровадження нових технологій пока не оцінений.     Підсудний в момент скоєння злочину був у стані афекту.   6. Історична місія діалектичного матеріалізму полягає в розвитку суспільних наук.     Я почув добре меня знайому діалектну вимову мого товариша.   7. Я думаю, що запропонований план цілком реальний.     На полотні художника досить реалістично відтворенні події цієї битви.   8. Мій настрій перед екзаменом був досить оптимістичним.     В оранжереї створені оптимальні умови для квітів.