Складіть речення з поданими звертаннями ,щобвони стояли на початку ,у середині та кінці речення . Соловейко.Мій рідний краю.Шановна громадо.Любі друзі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій рідний краю-тобі я пишу свої пісні! Соловейко заспівай ще краще,щоб до душі прилинуло....! Шановна громадо,щиро дякую за привітання! Любі друзі запрошую вас на моє чудове свято!