Складіть речення з звертаннями соловейку, мій рідний краю , шановна громадо , любі друзі ( у початку середині і кінці речення)
Ответ(ы) на вопрос:
Заспівай солодку пісню, соловейку, серце мліє. Мій рідний краю, тобі пишу я свої вірші. Сьогодні, шановна громадо, ми святкуємо нашу перемогу. Я вдячний всім за вашу пораду, любі друзі.