Складіть речення зі словами програміст, завод, двійка, олень, груша, блакить, кінь, береза, метелик, народ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мій тато програміст. біля мого будинку є завод. мій друг получив сьогодні двійку. в лісі живе олень. над мною красується небесна блакить. я полюбляю їсти в літку груші. сьогодні я бачив коня. моє улюблене дерево-береза. я люблю метеликів. сьогодні на площі було багато народу.