Складіть речення зі словами : ставати , зробитися , виявлятися , називатися , здаватися , вважатися.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За цей час він став ще сильнішим. Читавши багато книг ,Марина зробилась розумнішою. Сергій виявився сильнішим від свого суперника. Він вважається найголовнішим у команді. Максим не може здатися на пів шляху.