Складіть реченя із дібраними синонімами друг, галас, обличчя, сміх, країна, алфавіт, чорногруз, лінивий,сміливий"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колись я мав чудового друга якого звали Андрій, аленажаль він переїхав в інше місто. У нашому класі завжди багато галасу , без розмови не обійдеться ні одна перерва. У Іринки таке красиве обличчя яке не зрівняється ні з яким. Після того як учень у їдальні вилив на себе компот сміху було на всю школу. Наша країна Україна - найкраща ,я її дуже люблю. Моя сестричка яка тільки пішла у дитсадок , уже спішить вчити алфавіт. Вугілля яке везли машиною до моєї хати тато з усмішкою назвав чорногруз. Мій братик Василько такий лінивий що хоч куди дінься. Мій друг такий сміливий , що навіть не забоявся в темну ніч піти до лісу.