Складіть рівняння реакції для схеми перетворень: Метан - больше етин - больше етен - больше етанол - больше етилацетат. будь-ласка :)

Складіть рівняння реакції для схеми перетворень: Метан -> етин -> етен -> етанол -> етилацетат. будь-ласка :)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                                             O                                                                                ↑↑ CH4→C2H2→C2H4→C2H5OH→CH3-C-OH 1)2CH4→ C2H2+3H2 ( реакція проходить при 1500 градусах цельсія) 2) C2H2+H2 → C2H2 (каталізатор Ni) 3)C2H4+H2O →C2H5OH( Умова реакції H3PO4) 4)                 O                                     O                ↑ ↑                                    ↑ ↑      CH3-C-OH+HOC2H5= CH3-C-O-C2H5+H20