Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення за наступною схемою: s0→s-2→h2s→s+4→s+6→so4^-2→cuso4 для одного здійсніть електронний баланс, а для іншого йоне рівняння

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
S⇒Na₂S⇒H₂S⇒SO₂⇒SO₃⇒H₂SO₄⇒CuSO₄ S⁰ + 2Na⁰ = Na₂⁺S⁻² S⁰+ 2e⁻⇒ S⁻²    2      1 окислитель                                2   Na - e⁻ ⇒ Na⁺  1      2  восстановитель Na₂S + 2HCl = 2NaCl + H₂S H₂S + 2O₂ = SO₂ + 2H₂O 2SO₂ + O₂ = 2SO₃ SO₃ + H₂O = H₂SO₄ H₂SO₄ + CuO = CuSO₄ + H₂O или H₂SO₄(конц.) + Cu = CuSO₄ + SO₂ +H₂O или H₂SO₄ + Cu(OH)₂ = CuSO₄ + 2H₂O 2H⁺ +SO₄²⁻ + Cu(OH)₂ = Cu²⁺ + ²⁻SO₄ + 2H₂O 2H⁺  + Cu(OH)₂ = Cu²⁺  + 2H₂O