Складіть рівняння реакцій за схемами: Zn+O(2)---ZnO Al+S---Al(2)S(3) Na+Ci(2)---NaCi Mg+HCi---MgCi(2)+H(2) KCiO(3)---KCi+O(2) Fe(2)O(3)+ Al--...

Складіть рівняння реакцій за схемами: Zn+O(2)---ZnO Al+S---Al(2)S(3) Na+Ci(2)---NaCi Mg+HCi---MgCi(2)+H(2) KCiO(3)---KCi+O(2) Fe(2)O(3)+ Al--...Складіть рівняння реакцій за схемами: Zn+O(2)---ZnO Al+S---Al(2)S(3) Na+Ci(2)---NaCi Mg+HCi---MgCi(2)+H(2) KCiO(3)---KCi+O(2) Fe(2)O(3)+ Al--- Al(2)O(3)+Fe
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2Zn+O₂= 2ZnO 2Al + 3S = Al₂S₃ Cl₂ + 2Na = 2NaCl Mg + HCI=MgCI₂ + H₂ 2KCIO₃=2KCI+3O₂ Fe₂O₃+2Al = Al₂O₃+2Fe