Складіть стисле висловлювання  про тараса шевченка використовуючи подані словосполучення сенс життя життєве кредопатріотичний обовязокгромадянмька позиція життєва місія життєвий ідеал

Складіть стисле висловлювання  про тараса шевченка використовуючи подані словосполучення сенс життя  життєве кредо патріотичний обовязок громадянмька позиція життєва місія життєвий ідеал
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
більшу частину свого життя тарас шевченко прожив у неволі він звик страждати