Складіть текст-міркування з 3-4 речень.Початком тексту йе Не зривайте ромашок.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не зривайте ромашок хай ростуть собі ось ці чудові квіти.Коли її зірвеш, вона не буде вже довго пахнути своїм ароматом, вже не зможе дарувати радість іншим людям ,більше не прикрасить своїми барвами землю, зірвана квітка швидко зів’яне та стане непотрібною. Отже, не зривайте квіти. Бережіть їх !