Складіть текст-розповідь на тему меньше меньше Весняний день у лісі (парку) больше больше . Використайте прислівники. Підкресліть їх.

Складіть текст-розповідь на тему <<Весняний день у лісі (парку)>>. Використайте прислівники. Підкресліть їх.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як чудесно сидiти пiд величезним ,старим дубом i слухати прекрасний спiв пташок у дикому лiсi.Так спокiйно i затишно ... Я б сидiла(в) кожен день там бо можна вiдпочити вiд всього що докучаэ . Як приэмно вiдчувати весняний запах квiтiв що тiльки пробудилися з довгого зимового сну.Весняний лiс...