Складіть три речення з багатозначним словом ЗЕЛЕНИЙ у таких значеннях: 1) один із семи кольорів веселку 2) недостиглий,недозрілий 3) недосвідчений через своя молодість.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Мій улюблений колір - зелений. 2. Та цей ананас ще недостиглий, подивись який він зелений. 3. Ти не вдавай зі себе дуже розумного, бо ще зелений.