Складіть твір на тему:"якою я хочу бачити нашу планету" І вжити слова:"безсумнівно,здається,на жаль,на мою думку,зокрема,зрештою".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Безсумнівно я хочу щоб наша планета була найкращою! Щоб на планеті було чисто, було лише хороше людство, не було страшних війн та були лише прекрасні вчинки. Та на жаль, на нашій планеті живуть такі люди, яких можна вже називати свинями. Кожна така "свиня" після себе залишає дуже поганий слід — лише багнюку та сміття. Більшість людства так себе поводиться і мені навіть здається, що лише одиниці залишись такими ж людяними. Такі люди завжди прибирають після "свиней". Зокрема вони намагаються зробити їх кращими. На мою думку, через певний час, наша планету змінять такі прекрасні люди! Вони будуть залишати після себе все більше добра та миру, все буде без війн! Зрештою всі країни будуть дружними, всі будуть допомагати одне одному. Я вірю, і я буду такою ж доброю людиною, я буду оберігати нашу планету від зла! Я вірю в те, що наша планета буде найкращою!