Складіть твір роздум із словами тому що, по перше, по друге, через те що , наприклад.

Складіть твір роздум із словами тому що, по перше, по друге, через те що , наприклад.8-10 речень.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як прекрасно жити на світі. Не розумію людей які не хочуть жити. Тому що наше життя веселе і смішне. Наприклад встаєш зранку і світить сонечко. Або пташки співають. На мою думку світ чудовий і створений саме для нас. А як думаєте ви?