Складіть усно 5-7 речень на тему мамина пісня використовуючи прикменики різних груп за значеннням

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мамина пісня, для мене сама-сама рідніша! Це колискова. Її  мені мама співала. Коли я ще в люльці була. Ніхто не рідніший наша мама... Мамин голос дитині запам'ятаеться мені назавжди!!! Мама це та людина, коли завжди мені допоможе. Бережіть маму.