Складіть вірш римами ))) спустилася - народилася. зодягали-присипляли. співала- чарувала. стихала- зникала.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На дворі нічка спустилася, І нова зіронька народилася. Ранком діток зодягали, А вночі їх казочками присипляли. І тихо й ніжно матінка співала Своїм голосочком діток чарувала. Помалу все вона стихала, І в темряві тихенько зникала. Якось так))))))