Складіть висловлювання на тему Куди веде мене моя стежина. 2-3 речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я сам обираю свою стежину, то й мені відповідати за її наслідки.Тільки тоді скажу, що йду моєю стежиною, коли буду відчувати задоволення від більшості своїх вчинків.Моя стежина не зможе привести мене до болю інших.Я проживу життя дарма, коли не знайду своєї стежини.