СКЛАДІТЬ ДІАЛОГ МІЖ 2 ДРУЗЯМИ ЯКІ ДІЛЯТЬСЯ ВРАЖЕННЯМ ЩОЙНО ПРОЧИТАНОЇ КАЗКИ 24 РЕПЛІКИ ПЛІЗ СКРОЧНО НАДО НА ОЛІМПІАДУ СЬОГОДНІ НАДО ЗДАТЬ ВЧИТЕЛЬЦІ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт. -Привіт, Марійко. -Як, Олено, справи? -Дуже добре, а в тебе як? -Також. Я нещодавно прочитала таку цікаву казку. -І про що ж вона? -О, я впевнена ти її також читала. -Чому? -Це "Фарбований лис" Івана Франка, якого ми проходимо у школі. -Ти права. Нещодавно ми читали її у класі. -Я ж казала. -Мені вона дуже сподобалась. -Так, смішна та повчальна історія. -Звісно смішна, але, Марія, що в ній ти знайшла повчального? -Ти пам'ятаєш, як казка закінчилась? -Ой. Микиту звірі розірвали на шматочки. -Я думаю мораль тут у тому, що за поганими діями завжди будуть неприємні наслідки. -Я чомусь про це не думала... І справді! -Перечитай та подивись на цю казку по-новому. -Обов'язково. Дякую тобі за пораду. -Нема за що. -Пробач, але мені вже треба бігти на урок. -Мені теж, побачимось на наступній перерві. -Так, бувай.