Складiтд i запишiть речення зi словами час ,народ, стiл ,руки.Виконайте ïх синтаксичний розбiр.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.А час іде.. 2.Народ підтримав його думку 3.Стіл стоїть біля вікна 4.Мамині руки вкриті зморшками 1. Час - підмет; іде - присудок. 2. Народ - підмет; підтримав - присудок; його - означення; думку - додаток. 3. Стіл - підмет; стоїть - присудок; біля вікна - обставина. 4. Мамині - означення; руки - підмет; вкриті - присудок; зморшками - додаток.