Складним дієслівним називається присудок,який... а)Складається з не менше трьох дієслів б)Складаєься з двох неозначених форм дієслова в)Складається з іменника та двох дієслів г)Складається з неозначеної форми дієслова і змінюва...

Складним дієслівним називається присудок,який... а)Складається з не менше трьох дієслів б)Складаєься з двох неозначених форм дієслова в)Складається з іменника та двох дієслів г)Складається з неозначеної форми дієслова і змінюваного дієслова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  я думаю что Г )))))))))))))))
Гость
Г - з неозначеної форми дієслова і змінюваного дієслова