Складний план твору русалонька з 7-в або прокляття роду КулаківськихТЕРМІНОВО

Складний план твору русалонька з 7-в або прокляття роду Кулаківських ТЕРМІНОВО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
РАНІШЕ ГОВОРЮ ЩО ПЛАН НАПИСАНИЙ ДО СКОРОЧЕНОЇ ВЕРСІЇ ТВОРУ 1 вони знову 2 зустріч софійки з колишнім сусідом 3 пртготування до весілля 4 намисто на щастя 5загаткова шафа розмова з Вадимом проклятий рід фото з тітонькою сніжанною і юнаком дивний хлопчина на фотографії розмова з Сашком наречений сніжанни зникнення коралей підозри софійки щодо сашка подорож в минуле похід до валентина як софійка по дорозі додому стала свідком неприємної розмови знову подорож в минуле як софійка розглядала незнайомця маленьке містечко відмінення весілля тип який продав коралі візит бабусі розмова між гордієм кулаківським і данилом міщенком знову страшні звуки спостереження софійки за фотосесією пропозиція мішель до юзі як мішль з юзьою приїхали додому папа юзефи як мішеля взяли у кайдани відьомин ставок патлатий чоловік з мольбертом як сімя розглядала старі фотографії як батько юзефи покарав її пустельник чому ставок називають відьомним добрий сашко новий спосіб економити історія міщенківського лісу історія дідового роду проникнення до дивної кімнати страшні звуки прозора дівчинка як софійка наніч залишилася в оселі якова кулаківського підозри сашка гнів софійки на себе як старий старець дав намисто бабі клаві як софія потрапила на обід до кулаківських як толик наполягав продати хату як толик взнав що в підвалі живе його дід як софійка поїхала до києва знайомство софійки з дівчинкою ірою як софія дізналася що іра дочка міщенка як софійка повернулася з києва і поспішила до каті погана прикмнта як почалася гроза страшна смерть каті і її родичів подорож в минуле як софійка врятевала сімю як сашко покликав софійку на зустріч як софійка застала валентина і його сина нова новина від вадима