Складыть 5 речень про свою подругу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мене є чудова подруга. Ми давно з нею знайомі і вона найближка мені людина. Кожного дня я з нею ходимо гуляти. Також ми разом робимо уроки. А недавно вона запросила мене на свій день народження
Гость
В мене е подруга її звати Оленка.кожного дня ми разом з Оленкою ходимо до школи.Я дуже люблю свою подругу,тому ділюсь із нею своїми маленькими секретами.Якщо Оленка засмучуеться я завжди підтримую її,а вона завжди підтримуе мене.Ось така доброзичлива та чуйна в мене подруга.